Новини
Топ фарб для стійкого фарбування брів та вій

Топ фарб для стійкого фарбування брів та вій

Зміст:

  Яку роль відіграє догляд за бровами в індустрії краси для жінок?

  Догляд за бровами та їх фарбування в індустрії краси має величезне значення для жінок з кількох причин. По-перше, брови надають виразність погляду, що безумовно підсилює загальний вигляд привабливості обличчя. Правильно вибрані та оформлені брови можуть створити гармонійний баланс у макіяжі та навіть підкреслити індивідуальний стиль. Також витрачена година у бровмайстра економить набагато більше часу, який прийшлось би докласти жінці самій вдома - це теж спонукає до професійного догляду. 

   

  Тренди у фарбування брів
  Щодо сучасних трендів у фарбуванні брів, важливо враховувати, що природність та індивідуальність стали ключовими факторами. Наприклад, “пухкі” та природні брови стали символом моди, і багато жінок вдаються до фарбування, щоб надати їм більшого об’єму та досягти бажаної форми фарбою. Також в останні роки популярні техніки, такі як омбре та освітлення брів, що додають глибину та розкіш кольору.

  Враховуючи ці аспекти, догляд за бровами та їх фарбування стає не лише елементом краси, але і способом вираження індивідуальності, віддзеркалення тенденцій та підкреслення унікальності кожної жінки.

  Найпопулярніша фарба для брів та вій

  Thuya Professional Line:
  Перманентна формула з кератином, аргановим маслом і вітамінами. Дозволяє не тільки надавати віям і бровам потрібний колір,а й робити це безпечно в поєднанні з якісним доглядом.

  LeviSsime:
  Спеціальний склад для чуттєвої шкіри, збереження структури волосся, чудова для вій.

  Zola:
  Великий спектр кольорів, збагачена колагеном для зміцнення та зволоження волосків, дуже комфортна у роботі.

  Elan Flash Tint:
  Особливості: Інноваційна система фарбування, не потребує окремого змішування з окислювачем, з унікальним доглядовим комплексом вії та волоски брів профарбовуються за 10-15 хвилин.

  Elan:
  Особливості: Без аміаку та етанолу, швидке фарбування з можливістю корекції форми брів. Це перша фарба для брів з нейтральним pH, яка не травмує волоски.

  Кожна з цих фарб вирізняється своєю унікальною формулою та можливостями, роблячи їх привабливими для різних вимог і побажань.

  Підтримка та догляд за фарбованими бровами.
  Підтримувати результат важливо для забезпечення тривалості та якості результату фарбування. Ось кілька рекомендацій, які допоможуть зберегти красу та стан брів після фарбування:
  1. Використовуй делікатні засоби для вмивання: вибирай безсульфатні та безпечні для фарби шампуні та гелі для вмивання. Це дозволить уникнути змивання фарби та забезпечить догляд за волоссям.
  2. Під час перших 24 годин після фарбування уникай зайвого змочування брів, щоб фарба могла повністю зафіксуватися.
  3. Застосовуй засоби для захисту кольору: такі як бальзами або серуми, щоб зберегти інтенсивність та блиск фарбованих брів.
  4Зволожуй свої брівки різноманітними сироватками та кремами, щоб вони не були зневоднені та сухі. Радимо ось такі зручні засоби бренду Elan, CTR, Maxymova які легко брати з собою куди завгодно: 
  - концентрат;
  - сироватка для росту брів та вій;
  олія для брів;
  - мікс олій;
  Слідуючи цим простим крокам, можна забезпечити тривалий та якісний ефект фарбування брів, підтримуючи їхню красу та здоров'я.
  Обирай якість і тестуй різне.

  У UniBee ми розуміємо важливість правильного фарбування брів. У нашому асортименті є широкий вибір якісних та надійних фарб для брів, що дозволять вдало підкреслювати природну красу твоїх клієнток. Наш бров-каталог неймовірно великий, і там ти знайдеш фарбу, яку обожнюєш і ту, в яку ще закохаєшся: у саше, тюбиках, різноманітних розмірів та характеристик.